O mně

Radek Opočenský, těší mě

Jsem šťastný člověk, který miluje svůj život i svoji práci. Neberu ji jako práci, ale poslání a koníček v jednom. Každý den totiž vidím, že to, co dělám, má opravdu smysl. A moc mě to baví. Největší odměnu a zdroj energie mi přináší sledování, jak se i mým přičiněním mění životy klientů i kolegů k lepšímu.

Rád je inspiruji, předávám jim osvědčené know-how a pomáhám budovat a zhodnocovat jejich majetek. Proto jsem už od roku 2014 nedílnou součástí Broker Consulting, kde se z každého úspěchu nejen radujeme, ale i profitujeme společně. A po jeho splnění si stanovíme další, abyste se krůček po krůčku posouvali k dosažení finanční svobody. Zakládám si na srozumitelnosti, poctivosti a lidském přístupu.

Ve volném čase hodně sportuji. Hraji hlavně fotbal a futsal. Oboje také trénuji. Sem tam si ale zaběhám i bez míče. Dobře vím, jak mladí lidé – a především sportovci – často neumí hospodařit s penězi a mnohdy s první smlouvou nepromrhají jen prostředky, ale i talent. Proto se věnuji výuce finanční gramotnosti ve sportovních klubech a na školách.

Miluji také cestování. Můžu vám doporučit například Filipíny, Singapur, Thajsko nebo Mexiko. Mám kapitánské zkoušky a věnuji se i jachtingu. Každý rok se účastním regaty Broker Consulting, a pokud to vyjde, tak i společné dovolené s přáteli.

2009

Realitám a financím opravdu rozumím. 

Věnuji se jim již od roku 2009.

1 200

Moje služby za vás prověřilo
už více než 1 200 klientů.

1998

Využívám špičkové zázemí jedné z nejdynamičtěji se rozvíjejících firem,  která působí na trhu již od roku 1998.

Dobře vím, že většina lidí se v oblasti financí a realit příliš neorientuje. Proto každému klientovi srozumitelně vysvětluji, proč jsou moje doporučení tou nejlepší možnou cestou ke splnění jejich přání. Důvěra a pochopení je pro mě stejně důležitá jako výsledky. A mám radost, že se mi daří získávat obojí. V maximální možné míře.

Kontaktní formulář

Sháníte nové bydlení a potřebujete pomoc se získáním hypotéky? Máte zájem o vytvoření finančního plánu? Nebo vás zajímá něco jiného?

Napište mi přes formulář. Co nejdříve se vám ozvu. A společně najdeme to nejlepší řešení.