Finance a reality​

Finance. Reality. Spolu

Tato tři slova výstižně popisují naše služby. Já a můj tým totiž nabízíme komplexní servis v oblasti financí i realit. Díky tomu dokážeme ke každému klientovi přistupovat individuálně, ale zároveň všem zajistit komfort, bezpečí a stabilitu. Společně najdeme to nejlepší řešení, ať máte jakékoliv přání.

Sestavíme vám finanční plán, s nímž budete mít v budoucnu dostatek prostředků k dosažení libovolného cíle, najdeme vám vysněný domov, zajímavou investiční nemovitost či kupce, ale vyjednáme i výhodné financování, aby celý obchod proběhl rychle, hladce a bez komplikací.

S čím vším vám rádi pomůžeme?

Tajemství úspěšných realitních obchodů našich klientů

patrick-dozkVhD

Profesionální fotograf

Máte jen jednu šanci udělat dobrý první dojem. Kvalitní fotky navodí atmosféru, vyvolají emoce a vzbudí zájem o prohlídku.

Homestaging

Profesionální aranžmá interiéru ukáže všem zájemcům váš dům či byt v té nejatraktivnější možné podobě.

mediensturmer-a

Financování, právní služby a administrativa

Realizace realitního obchodu je lemována mnoha překážkami. S naší pomocí je vy i váš kupec snadno překonáte.

5 kroků k zajištění a splacení hypotéky

Kontrola nemovitosti

Nákup nemovitosti je jedním z nejdůležitějším obchodů v životě. Proto k němu přistupujeme s maximální pečlivostí. Prověřím, v jakém technickém i právním stavu je vámi zvolený dům či byt, abyste měli jistotu, že není zatížen věcným břemenem, exekucí nebo jiným problémem.

Smluvní servis

Kvalitní kupní smlouva vám může ušetřit mnoho nervů, ale především peněz. Obstaráme špičkový právní servis a zajistíme kompletní dokumentaci, díky čemuž spolehlivě předejdete všem rizikům, která na vás číhají.

Jednání s bankou a úřady

Znáte i zábavnější aktivity než běhání po úřadech? Výborně. Tak se jim s klidným srdcem věnujte. Já a můj tým za vás vyřídíme veškerá potřebná jednání. Komunikovat tak budete jen se mnou – buď v naší kanceláři, nebo z pohodlí vašeho domova.

Refinancování hypotéky

Situace na trhu a úrokové sazby se neustále mění. Už rok nebo dva před koncem fixace vám navrhneme a v případě zájmu i vyjednáme nejlepší možné řešení pro následující splátkové období.

Předčasné splacení hypotéky

Správně nastavená finanční strategie umožní nejen hypotéku sjednat, ale i předčasně splatit. Zhodnocením úspor ze splátek hypotečního úvěru totiž časem získáte tolik prostředků, že ho s nimi dokážete splatit klidně i o 10 let dříve, než bylo původně v plánu.

Chcete se dozvědět více informací, jak v dnešní době zvládnout hypotéku? Podívejte se na náš projekt Matějova hypotéka.

Spočítejte si, o kolik let můžete díky pravidelným investicím zkrátit splatnost hypotéky

Jste komunikativní? Láká vás oblast financí a realit? A hledáte smysluplnou práci? Přidejte se k nám. Budete zabezpečovat veškerou administrativu spojenou s chodem týmu. Chybějící praxe nám nevadí, všechno potřebné vás rádi naučíme.

Co nabízíme 

 • Pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou s odpovídajícím finančním ohodnocením.
 • Stabilní místo v prosperující firmě, která patří mezi největší české společnosti v oboru.
 • Tým profesionálních kolegů, týmových hráčů, kteří kdykoliv pomůžou.
 • Firemní dovolené, teambuildingy, společenské akce.
 • Možnost kariérního růstu, pravidelné školení a vzdělávání.

Co očekáváme

 • SŠ vzdělání, ekonomický směr výhodou.
 • Profesionální komunikační dovednosti.
 • Prozákaznický přístup.
 • Spolehlivost, důvěryhodnost, loajalitu, tah na branku.
 • Chuť učit se neustále novým věcem.
 • Znalost práce v programech MS Word, Excel, PowerPoint.

 

Reference

Svoji Hypotéku na pozemek pro budoucí výstavbu rodinného domu, jsem si řešil sám, s tím že celková doba vyřízení hypotéky trvala 6 měsíců a nic mi nebylo řádně vysvětleno. Kamarád mi poradil ať se při vyřizování hypotečního úvěru na náš vysněný dům, obrátím na pana Opočenského, oslovil mě jeho přístup k dané věci. Vše mi bylo řádně vysvětleno, nabídnut nejnižší úrok a navíc, jsem nemusel pořád někam běhat, udivilo mě, že vše proběhlo za necelé 3 měsíce.

Kamil M. a Tereza M.

„S panem Opočenským jsem řešil svůj první hypoteční úvěr v životě a nebýt jeho, asi bych se do daného nikdy sám nepouštěl. Celým procesem – tedy výběrem vhodné banky pro mé potřeby, zajištěním co nejlepších podmínek, zpracováním všech formulářů a žádostí, následným čerpáním, ale i poradenstvím při převodu nemovitosti – mě provedl na jedničku s hvězdičkou. Neumím si lépe představit dodání poradenstvím „na klíč“. Vřele a rád doporučuji!“

Václav S.

„S panem Opočenským spolupracuji již delší dobu a jsem maximálně spokojená. Radek je člověk, na kterého je spolehnutí a mám v něj důvěru, což je pro mě v rámci jakékoli spolupráce zásadní. Vystupuje naprosto profesionálně, ochotně vždy vše vysvětlí, poradí a sám se proaktivně stará o co nejvýhodnější smluvní podmínky – u mě konkrétně v souvislosti s hypotékou a pojištěním.“

Jitka R.

„Pana Opočenského nám doporučili naši přátelé a na základě jejich zkušeností jsme si sjednali schůzku. Během krátké chvíle nám představil několik možností financování hypotéky s nejlepším možným úrokem na nákup nového bytu. Dále nám doporučil jak postupovat, abychom úvěr zaplatili dříve. Byl velmi flexibilní a na naše další dotazy odpověděl ihned. Vše proběhlo překvapivě rychle, bez nutnosti obcházet úřady. Můžeme doporučit.“

Martin M. a Lenka S.

Chcete co nejvýhodněji prodat nebo koupit nemovitost?

Napište mi přes formulář. Co nejdříve se vám ozvu. 

A společně najdeme to nejlepší řešení.