Rodinný dům Sezemice

Přeji Vám krásný den,
pokud hledáte nové místo pro svůj život a v životě se řídíte pravidlem: „spokojím se s tím nejlepším“, vím o místě, které se Vám bude zamlouvat.

Tento dům byl dokončený v roce 2007. Architektem je navržený přesně tak, aby jeho obyvatelům poskytl nejlepší možný komfort. Díky ideálnímu otočení světových stran je v domě mnoho denního světla.
Pokud máte velikou rodinu, určitě Vám bude vyhovovat veliký obývací pokoj, kam se všichni pohodlně vejdete, zatopíte si u toho v krbu a z velkých oken budete mít výhled do zelené zahrady.
V domě jsou ale také čtyři samostatné pokoje pro vytvoření naprostého soukromí a tři koupelny zajistí dostatek komfortu i během ranního spěchu.
Díky veliké garáži bude skvěle postaráno i o vaše plechové miláčky. Pohodlně se vejdou 2 auta, motorka a mnoho dalších věcí, které jinak není kam dát.

Další velkou výhodou je ohromná zahrada za domem. Díky ní máte pocit opravdového soukromí a můžete tu relaxovat v blízkosti přírody. Pokud ale není sekačka Váš velký kamarád a spokojíte se klidně s menší zahradou, nabízí se tu možnost budoucího prodeje přibližně poloviny pozemku. Díky cenám okolo 2000 Kč za jeden metr čtvereční v této lokalitě může jít tak i o velice zajímavou investici.

Pohodové bydlení však není jen o krásném domě a velké zahradě. Závisí také velmi na lokalitě, ve které se nachází. Sezemice jsou v tomto variantou naprosto ideální. Pro děti je tu velké dětské hřiště, fotbalové hřiště, škola i školka. Jsou tu také vyhlášené restaurace. Pokud neradi trávíte víkendy zavření doma, ale jdete se raději projít do přírody, jistě oceníte cyklostezky v okolí nedaleké Kunětické hory nebo okolo Labe.
Velkou výhodou je také vzdálenost od Pardubic. V centru jste autem za 10 minut.
V budoucnu jistě oceníte i nedaleký sjezd (u sousední vesnice Rokytno) z rychlostní silnice R35. Díky tomu se dojezdový čas na okraj Prahy může blížit jedné hodině.

Výhod má tento dům opravdu spoustu. Přijďte se sem podívat a nasát atmosféru svého nového domova.

Pojďme spolu
prodat i vaši
nemovitost