Rodinný dům Dvakačovice okr. Chrudim

Toužíte po svém vlastním bydlení v rodinném domě, s pozemkem na kterém si můžete dle svých přání postavit bazén, pergolu pro posezení s rodinou a budete zde mít naprosté soukromí ? Chcete mít svůj klid, být mimo vytíženost města, ale zároveň se nacházet v dojezdové vzdálenosti, která je vyhovující ? Rodinný dům, který Vám chci představit naprosto splňuje tento cíl.

Nachází se na pozemku o rozloze 1 470m² kde velká část pozemku je na druhé straně od veřejné silniční komunikace a poskytuje ideální možnost pro trávení volného času aniž by Vás někdo rušil.
Díky obytné ploše 114m² o dispozici 3+kk je tento dům ideální variantou pro menší rodinu. Vchod do domu je ze dvora do vstupní chodby, ze které se dostanete do všech prostor. Vnitřek domu prošel rekonstrukcí / zbývá dodělat 1pokoj/.

Na pozemku se nachází stodola, která má mnoho využití. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě i veřejnou kanalizaci. Vytápění je velmi dobře řešeno formou podlahového topení. V obývacím pokoji se nachází plně funkční krb. Okna v celém domě jsou plastová. Součástí prodeje je i střešní krytina na celou střechu.

Dojezdová vzdálenost do větších měst jako jsou Pardubice a Chrudim je 10km.
Pokud Vás tento dům zaujal velmi rád Vás uvidím na osobní prohlídce.
Součástí služby je vyřízení hypotečního úvěru.

Pojďme spolu
prodat i vaši
nemovitost