Pozemky Přelovice

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o velikosti 3737 m2 ve velmi žádané lokalitě obce Přelovice, okres Pardubice.

Pozemek se nachází na severozápadním okraji zastavěného území obce, který je územním plánem vymezen pro výstavbu RD, lze jej rozdělit i na více parcel. Po jižním okraji lokality prochází veřejný vodovod a STL plynovod. Pozemek lze napojit ze stávající TS u objektu výroby. Po východním okraji lokality bude izolační a ochranná zeleň, oddělující stávající objekt výroby. Odkanalizování zástavby bude individuální do doby realizace veřejné kanalizace.

V Přelovicích žije okolo 200 obyvatel. V obci naleznete vše, co je potřeba k pohodlnému žití a sportovnímu vyžití od obchodu s potravinami, nově vystavěného společenského domu, knihovny, fotbalového hřiště, víceúčelového asfaltového hřiště, dětského a workoutového hřiště. V obci je dobrá autobusová obslužnost.

Pokud máte rádi procházky přírodou jistě uvítáte, že je obec téměř ze všech stran obklopena lesy. Obcí prochází cykloturistická trasa, na východě jí obtéká Opatovický kanál. Nedaleko se nacházejí písníky Mělice.

Dojezdová vzdálenost – Přelouč, Lázně Bohdaneč – 6 km, Pardubice – 16 km, Hradec Králové – 30 km, D11 – 14 km, Praha – 90 km.

Pokud by Vás tento pozemek zaujal, neváhejte mne kontaktovat, rád Vám sdělím více informací, možná je i prohlídka.

Pojďme spolu
prodat i vaši
nemovitost