Dvougenerační dům v Černilově

6 690 000,00 CZK

Máme tu pro Vás prodej dvougeneračního domu v Černilově. Co by kamenem dohodil od Hradce Králové.

Hlavní výhodou tohoto domu je absolutní klid v okolí a krásný výhled z oken.
V Černilově najdete vše co potřebuje rodina ke svému spokojenému životu. Začíná to mateřskou a základní školou, pokračuje obchodem a restaurací a končí sportovišti.

Pokud by Vám ke spokojenosti přeci jen něco chybělo, stačí sednout do auta za chvíli jste v Hradci Králové, který Vám nabídne vše co člověk v 21. století potřebuje.

Samotný dům má dva na sobě nezávislé obrovské byty (v obou patrech je koupelna, záchod i kuchyně) vrchní má dispozice 5+ kk a spodní 4+1. V suterénu domu je navíc garáž, dílna, technická místnost.
Užitná plocha spodního bytu je: 96 metrů čtverečních a vrchního bytu 91 metrů čtverečních. Uvedené plochy jsou orientační a vycházejí z našeho měření.

Tento dům je ideální buď pro velikou rodinu a nebo jako skvělá investice. Byty se dají rozdělit a pronajímat dvěma rodinám.

K naprosté spokojenosti Vám tak bude pravděpodobně chybět už jen rekonstrukce tohoto domu. K tomu, aby jste si dokázali udělat přesnou představu o tom, co vše je potřeba zrkonstruovat, máme pro Vás připravený protokol o stavu nemovitosti, který Vám garantuje, že Vás nepřekvapí nic s čím nepočítáte.

Pokud Vás dům zaujal, dejte mi vědět a rád Vás tu provedu.

Pojďme spolu
prodat i vaši
nemovitost