Byt 3+kk Liberec

Chtěli by jste kompletně zrekonstruovaný byt v luxusním provedení v centru Liberce? A co si k tomu ještě vybrat kuchyň v hodnotě 150 000 Kč?

Jedná se o krásně a vkusně zrekonstruovaný byt o velikosti 77,5 metrů čtverečních a dispozici 3+kk. V létě je tu příjemný chládek a zimě vás zahřeje vyhřívaná podlaha, která je po celém bytě. Aby teplo neutíkalo pryč, byla instalována nová dřevěná okna. V rámci rekonstrukce byl kromě vzhledu upravena všechna vedení od elektriky a kanalizace až po internet a satelit. V bytě je zavedený domovní videotelefon, na který je, jako na všechno ostatní vybavení a prováděné práce, záruka 2 roky.
Dům má ideální polohu v centru města a proto je odsud všude blízko, ať už pěšky, nebo městskou dopravou. Parkování je možné hned vedle domu za 1500 Kč za rok.

Pro milovníky sportu to může být například skiareál Ještěd, kam dojedete tramvají za 20 minut přímo od domu, nebo aquapark Babylon, kam dojdete pohodovou chůzi za stejný čas.

Obchodní centrum Liberec je dokonce jen 5 minut pěšky, stejně jako restaurace a hospůdky v centru. Bonusem může být krásná kavárna Mikyna Cofee & Food point v přízemí domu.

Mateřská a základní škola jsou vzdáleny jen 1 minutu chůze. O své děti se proto nebudete muset bát.

Přijďte se podívat na prohlídku a zjistit, jestli vám tento nový domov bude vyhovovat.

Pojďme spolu
prodat i vaši
nemovitost